Pistole KMR, Orca, Spetkra, Cuda, Umbra, malorážka S-02, Tlumiče GIS, Krásné zbraně, revolvery

Karabinový tlumič G.I.S. CSR9 WB STEEL

Tlumiče hluku GIS CSR9 Steel W jsou určeny pro karabiny a samopaly ráže 9mm.

Vyráběny jsou ve dvou základních variantách. Lehčí duralová varianta CSR9 je určena především pro sport a rekreační střelbu. Celoocelový model CSR9 WB STEEL vyniká především svou odolností a zvládá i dlouhodobé zatížení při střelbě dávkami nadzvukovým střelivem. Je určen především pro ozbrojené složky. Přední čelo CSR9 STEEL WB je vyrobeno z kalené oceli třídy 15 a je tak jako ostatně všechny ostatní součásti nitridováno pro zvýšení odolnosti proti poškození i korozi. Přední čelo tedy funguje nejen jako účinný tlumič plamene a ochrana před vniknutím nečistot do tlumiče, ale lze ho použít i jako rozbíječ oken při násilných vstupech do vozidel a budov.

Tlumiče hluku se při střelbě rychle zanáší povýstřelovými zplodinami. Pro zachování maximální účinnosti je tedy třeba tlumič pravidelně čistit. Obě varianty CSR9 jsou proto konstruovány jako plně rozebíratelné. Demontážní nástroj je součástí příslušenství.

Konstrukce tlumičů řady GIS CSR9 umožňuje jeho uživateli nejen snadné a dokonalé vyčištění vnitřních součástí tlumiče, ale také snadnou výměnu opotřebovaných, nebo poškozených dílů.

Standardně jsou tlumiče hluku řady GIS CSR9 vyráběny pro zbraně se závity 1/2"-28, 5/8"-24, M13,5x1L, M14x1, M14x1L, M18x1 ostatní podle požadavků zákazníka. 

GUNSAFE říká: Nekompromisní vojenská kvalita pro vaši karabinu a full auto zbraně. ;)

7 619,00 Kč
Ty nejlepší pistole KMR na Gunsafe.cz