Pistole KMR, Orca, Spetkra, Cuda, Umbra, malorážka S-02, Tlumiče GIS, Krásné zbraně, revolvery

Malorážkový tlumič G.I.S. RSR22RF

Tlumič hluku GIS RSR22RF je zkonstruován pro ráže .22 short, .22 Long Rifle, 22WMR a 22 Hornet.

Jeho nízká hmotnost a malé rozměry jsou ideální pro použití na sportovních a loveckých zbraních.

Tlumiče hluku se při střelbě municí s okrajovým zápalem a olověnou střelou velmi rychle zanáší zplodinami výstřelu a olovem. RSR22RF je proto plně rozebíratelný za použití univerzálního klíče/čistícího nástroje, který je součástí příslušenství tlumiče. Plná rozebíratelnost umožňuje nejen snadnou údržbu, ale i možnost výměny poškozených, nebo opotřebovaných dílů a také výměnu zadní upínací části za jinou, s odlišným rozměrem závitu. Díky tomu je možné bez problému používat jeden tlumič na několika zbraních s různými rozměry závitů na ústí hlavně.

Všechny jeho součásti jsou vyrobeny z kvalitního duralu a jejich povrch je pro zvýšení životnosti chráněn tvrdým eloxováním.

Použití tlumiče PSR22RF nemá negativní vliv na přesnost střelby a výrazně snižuje úroveň hluku střelby, zejména při použití subsonické munice.

Je vhodný pro použití na puškách i pistolích a díky svému malému průměru je zpravidla možné používat zbraně i se standardní výškou mířidel.

Standardními rozměry závitů, se kterými jsou tlumiče hluku PSR22 RF vyráběny jsou 1/2"-28, 1/2"-20, M9x0,75 ostatní podle požadavků zákazníka. 

GUNSAFE říká: pistole S-02 nemůže být bez svého bratříčka tlumiče G.I.S. i šedá barva mu dodává punc. Spolupráce těch dvou je vskutku ukázková ;) 

5 123,00 Kč

Skladem 2ks verze černá i šedá          

Stránky výrobce: https://www.gis-silencers.com/malorazkovy-tlumic-g-i-s-rsr22rf/ 

Ty nejlepší pistole KMR na Gunsafe.cz