Pistole KMR, Orca, Spetkra, Cuda, Umbra, malorážka S-02, Tlumiče GIS, Krásné zbraně, revolvery

Pistolový tlumič G.I.S. PSR9 COMPACT

Tlumiče hluku GIS PSR9 jsou určeny pro samonabíjecí pistole v ráži 9x19mm

Vzhledem ke složitosti konstrukce a mnoha navzájem protichůdným požadavkům, které jsme museli při jejich vývoji zohlednit, jsou použíty kombinaci několika materiálů. Základními materiály použitými v konstrukci tlumiče jsou, slitina titanu, speciální hliníková slitina, speciální nerezová ocel a pevnostní zušlechtěná ocel. Ocelové součásti tlumičů jsou pro zvýšení mechanické a antikorozní odolnosti nitridovány. Ze stejného důvodu je povrch dílů z hliníkové slitiny tvrdě eloxován.

Tlumiče GIS PSR9 obsahují impulzní zařízení, které zajišťuje spolehlivou funkci s tlumičem u zbraní, jejichž závěrový mechanizmus je uzamčený vykývnutím, nebo rotací hlavně.

Tlumiče hluku na pistolové střelivo se při střelbě velmi rychle zanáší zplodinami hoření a nespálenými zbytky střeliviny. Pro zachování maximální účinnosti a funkční spolehlivosti je tedy vhodné tlumič pravidelně čistit. Tlumiče hluku GIS PSR9 jsou vyráběny ve dvou verzích STANDARD a COMPACT.

COMPACT byl vyvinut na základě požadavků Armády České republiky. Má nižší hmotnost a menší celkovou délku než verze STANDARD. Verze STANDARD je zhruba o 3 dB účinnější.

Tlumiče hluku GIS PSR9 jsou standardně vyráběny na zbraně se závitem M13,5x1LH, 1/2"-24 a M13x1

GUNSAFE říká: opět to nejlepší pro vaše zbraně a to ve vojenské kvalitě jen trochu kratší a skladnější! 

14 453,00 Kč

Skladem 1ks                                      

Ty nejlepší pistole KMR na Gunsafe.cz