Pistole KMR, Orca, Spetkra, Cuda, Umbra, malorážka S-02, Tlumiče GIS, Krásné zbraně, revolvery

Tlumič Integrovaný karabinový G.I.S. CSR940 DD (ideál pro EVO3)

Tento tlumič v sobě kombinuje výhody několika modelů z naší nabídky. Je určen pro karabiny, samopaly a PDW ráže 9x19 s předpažbím přesahujícím délku hlavně.

Část tlumiče je tak integrována do předpažbí a umožňuje pohodlnější a delší úchop zbraně, stejně jako zachovat její kompaktní rozměr při vysokém tlumícím účinku, který je dán délkou tlumiče.

Tělo tlumiče je vyrobeno zDuralu 7075 a tvrdé eloxové povrchové úpravě. Přepážky tlumiče jsou ocelové, což zvyšuje odolnost tlumiče a umožňuje i střelbu dávkami

Tlumiče hluku se při střelbě rychle zanáší povýstřelovými zplodinami. Pro zachování maximální účinnosti je tedy třeba tlumič pravidelně čistit. Tlumič je proto konstruován jako částečně rozebiratelný. Demontážní nástroj je součástí příslušenství.

Konstrukce tlumičů řady GIS CSR9 umožňuje jeho uživateli nejen snadné a dokonalé vyčištění vnitřních součástí tlumiče, ale také snadnou výměnu opotřebovaných, nebo poškozených dílů.

Všechny tlumiče G.I.S. řady CSR mají zadní čelo se závitem M18x1 s kuželem EVO3 a kompatibilitu s dalšími závity zajišťuje přiložená výměnná závitová vložka dle zvoleného rozměru.

GUNSAFE říká: Ani samopal ani pistole, ale ticho svědčí oběma, voláme  EVO! EVO!

10 960,00 Kč

Skladem 1ks

Stránky výrobce :https://www.gisshop.cz/integrovany-karabinovy-tlumic-g-i-s--csr940-dd/
Ty nejlepší pistole KMR na Gunsafe.cz