Pistole KMR, Orca, Spetkra, Cuda, Umbra, malorážka S-02, Tlumiče GIS, Krásné zbraně, revolvery

Tlumič pro samonabíjecí pušku G.I.S. RSR2240 WB Steel AK 5,45x39

Tlumiče hluku GIS RSR2240 WB Steel jsou určeny především pro ozbrojené složky. Pro zbraně rodiny AK ráže 5,45×39 vyrábíme samostatnou variantu našeho tlumiče G.I.S. RSR2240 WB Steel AK, která má zadní čelo se závitem M24x1,5 (nemá tedy závitovou vložku) a ozuby kompatibilními s pojistným čepem standardních úsťových zařízení zbraní AK, které zabraňuje povolení tlumiče.

Jelikož se u zbraní AK-74 a AKS-74U liší délka závitu na hlavni, nabízíme tento tlumič ve dvou subvariantách pro každou z nich.

Při jejich vývoji a výrobě byl kladen důraz na maximální odolnost při střelbě v plně automatickém režimu, a to i při použití nadzvukového střeliva. Přední čelo je vyrobeno z kalené oceli třídy 15 a je jako ostatně všechny ostatní součásti nitridováno pro zvýšení odolnosti proti poškození i korozi. Přední čelo tedy funguje nejen jako účinný tlumič plamene a ochrana před vniknutím nečistot do tlumiče, ale lze ho použít i jako rozbíječ oken při násilných vstupech do vozidel a budov.

Vzhledem k nárokům na maximální účinnost a odolnost při použití v těch nejnáročnějších podmínkách je základním materiálem použitým při výrobě modelů RSR2240 WB Steel ocel povrchově chráněná nitridací.

Tlumiče hluku RSR2240 WB Steel jsou z bezpečnostních důvodů vyráběny jako nerozebíratelné. Lze je však čistit chemickou cestou.

Jsou dodávány v provedení DC (Direct Connect) pro montáž přímo na závit na hlavni.

Gunsafe říká: хорошо [charašo]

9 919,00 Kč

Skladem 1ks

Stránky výrobce: https://www.gis-silencers.com/tlumic-pro-samonabijeci-pusku-g-i-s-rsr2240-wb-steel-ak/
Ty nejlepší pistole KMR na Gunsafe.cz