Pistole KMR, Orca, Spetkra, Cuda, Umbra, Spark, Tlumiče GIS, Krásné zbraně, revolvery

Tlumič pro samonabíjecí pušku G.I.S. RSR3040 WB Steel .300 Blackout

Vzhledem ke specifikům náboje .300 AAC Blackout jsme pro tuto munici, z důvodu úspory váhy i délky, vyvinuli speciální tlumič, který svými rozměry odpovídá velikosti našeho tlumiče GIS RSR2240 WB Steel určeného pro ráži 5,56 NATO / .223 Rem. Na rozdíl od standardního tlumiče GIS RSR3040 WB Steel pro ráže 7,62 / .30 je tak o 20 mm kratší a 50 g lehčí.

Tento tlumič není určen pro jinou ráži, než .300 AAC Blackout.

Tlumiče hluku GIS RSR3040 WB Steel jsou určeny především pro ozbrojené složky.

Při jejich vývoji a výrobě byl kladen důraz na maximální odolnost při střelbě v plně automatickém režimu, a to i při použití nadzvukového střeliva. Přední čelo je vyrobeno z kalené oceli třídy 15 a je jako ostatně všechny ostatní součásti nitridováno pro zvýšení odolnosti proti poškození i korozi. Přední čelo tedy funguje nejen jako účinný tlumič plamene a ochrana před vniknutím nečistot do tlumiče, ale lze ho použít i jako rozbíječ oken při násilných vstupech do vozidel a budov.

Vzhledem k nárokům na maximální účinnost a odolnost při použití v těch nejnáročnějších podmínkách je základním materiálem použitým při výrobě modelů RSR3040 WB Steel ocel povrchově chráněná nitridací.

Tlumiče hluku RSR3040 WB Steel jsou z bezpečnostních důvodů vyráběny jako nerozebíratelné. Lze je však čistit chemickou cestou.

Jsou dodávány v provedení DC (Direct Connect) pro montáž přímo na závit na hlavni a nebo s upínacím rozhraním QAS (Quick Attach System) pro rychlou montáž na tlumiče plamene a úsťové brzdy z produkce GIS.

GUNSAFE říká: pro milovníky výjimečných ráží máme nářadí pro zachování výjimečných vlastností střely. :)

10 137,00 Kč
Ty nejlepší pistole KMR na Gunsafe.cz